Психологічна служба школи

 3 грудня 2019 року – Міжнародний день людей з особливими потребам

У Михайлівській СЗШ І - ІІІ ступенів 3 грудня відбувся захід "Не втрачай надію" до Дня захисту людей з особливими потребами. Відзначення Міжнародного дня інвалідів - справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає

 

 

 


ВІЛ! СНІД! ... В одному слові стільки бід!

28 листопада 2019 року в Михайлівській школі І-ІІІ ступенів були проведені низка заходів в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІдом був проведений виховний захід – «1 грудня – День боротьби зі СНІДом», який організувала практичний психолог Морозюк Н. І.  Наталія Іванівна донесли інформацію про ВІЛ та СНІД, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. До уваги глядачів були продемонстровані відеоматеріали «Життя на повну силу», «Чи можливо вилікуватись від ВІЛ СНІД?» та презентації «Хронологія захворюваності на СНІД», « Знамениті люди, які померли від СНІДу».  Протягом усього заходу було наголошено на необхідності кожної людини  усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної недуги, бо СНІД  може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю. Для учнів школи було представлено інформацію на стенді "ВІЛ/СНІД. Виклик людині і людству".

 

 


Тиждень толерантності 2019

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдськихморальних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 18 по 22 листопада 2019 року в Михайлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено Тиждень толерантності під девізом "Толерантність - дорога до миру та співпраці". Впродовж тижня робота школи була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій-успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

 

 

 

 Святковий концерт до Дня толерантності

 

 

 

Солодка ярмарка

 

 

 

 З 13.11.17 по 17.11.17 в школі соціальним педагогом Липко Н.П. та практичним психологом Морозюк Н.І. було проведено тиждень толерантності "Вікриваємо серця для добра".