Новини

  День Соборності України

  22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР.

  Повертаючись до історії, пригадаємо, що 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну.

  У Михайлівській СЗШ І - ІІІ ступенів в цей день згадали події 1919 року. Приємно, що історія України, нашого народу не забувається і передається молодому поколінню. Сьогодні з метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі був проведений захід до Дня Соборності України "Тернистий шлях до незалежності".

   

  23.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Новий рік у нашій школі!

  Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі. Новорічні ранки у нашій школі традиційно збирають учнів у чарівно прикрашеному актовому залі, біля розкішної ялинки. Учні початкової школи порадували гостей свята творчими сюрпризами, учні 5-7 класів підготували чарівні танці та пісні,  а на учнів 8-11 класів чекав святковий карнавал. Веселощі, жарти, танці, співи, хоровод, вітання Діда Мороза, Снігуроньки… Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

  29.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з працівниками поліції 23.12.2019 року

  У виховній роботі школи, пов’язаній з профілактикою правопорушень, особливе місце займає правове виховання. Окрім уроків правознавства та позакласних заходів з цього предмету наша школа виховує повагу до тих, хто стоїть на охороні закону. З цією метою організовуються зустрічі учнівських колективів з працівниками правоохоронних органів. Відповідно до плану роботи закладу для учнів 5-11 класів 23 грудня 2019 року були організовані уроки з представниками Поліції. Під час зустрічі діти мали змогу отримати морально – правову оцінку негативним вчинкам та розкривається невідворотність відповідальності за скоєне.

  23.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Чудотворний Миколай, у гості до нас завітай!

  19 грудня до Михайлівської СЗШ І - ІІІ ступенів завітав Святий Миколай. Він побував у всіх класах нашої школи, побажав дітям бути розумними, чемними, працьовитими і слухняними. Ну і, звичайно ж, не обійшлося без солодких подарунків від Миколая.

   

  19.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  Семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

  12 грудня у Михайлівській СЗШ І-ІІІ ст. відбулася методична взаємодія щодо створення системи управлінської діяльності закладу ЗСО з підвищення професійної майстерності педагогів, впровадження ефективних технологій освітньої діяльності, спрямованих на покращення підготовки учасників до складання ЗНО та досягнення його результатів. В роботі семінару-практикуму взяло участь 30 завучів. Учасники семінару обговорили алгоритм управлінської діяльності з покращення результативності ЗНО. В ході спілкування заступник директора ЗЗСО Липко Н.П. провела тренінг з професійної майстерності педагога з залученням технології ЛЕГО ("Шість цеглинок"), а учителька образотворчого мистецтва, переможець зонального туру конкурсу "Вчитель року - 2020", Жарська М.П. провела для учасників семінару майстер-клас на тему «ПереТворення: апсайклінг або «друге життя» непотрібних речей». Практичну частину семінару забезпечили керівники навчального закладу і педагогічні працівники, які представили свої творчі лабораторії в ході відкритих уроків. Всі учасники заходу відзначили високий рівень підготовки колективу школи до його проведення.

  13.12.2019 | Aдмін | Читати далі

  3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами

  У Михайлівській СЗШ І - ІІІ ступенів 3 грудня відбувся захід "Не втрачай надію" до Дня захисту людей з особливими потребами. Відзначення Міжнародного дня інвалідів - справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особливо цього потребують діти. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає.

   

  03.12.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7
  Всього новин: 40